Hakkımızda

mozse-logo-bodrum

Sektöründe 12 yılı aşkın faaliyette bulunan firmamız ilk 6 yılında bireysel, daha sonraki yıllarında da kurumsal olarak faaliyette bulunmakta olup; sektöründe zengin ürün gamıyla genıs bir yalpazede hizmet vermektedir.

Taahhüt, tedarik (imalat-ithalat), gelir ortaklığı, ihracat ve çözüm ortaklığı şeklinde faaliyet gösteren firmamız % 80 kapasitesi doğaltaş üzerinedir.

Bodrum genelinde ürettiğimiz projelerde, uyguladığımız yeni ürünler ve yenilikçi tasarımlarla yapılara değer katmaktayız.

Vizyonumuz; deneyim ve birikim anlayışımızla müşteri memnuniyetine odaklanarak, doğruluk , güven ve kalite ilkeleri üzerine kurulmuştur.

mozse-marka

Bilgi birikimlerini yurtiçi ve yurtdışında oluşan yenilikleri sektöründe takip ederek, DOĞAYA ve İNSANA SAYGI, Doğruluk, güven ve kalite ilkeleri ile projelerinde müşteri memnuniyetini karşılayacak en üst düzeyde fonksiyonel ve kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Tasarım, Proje, Ürün temini (imalat-ithalat), Uygulama, İhracat ve Çözüm Ortaklığı faaliyetlerimizle; Müşteri memnuniyeti doğrultusunda sektördeki yurtiçi ve yurtdışı yenilikleri tasarımdan uygulama aşamasına kadar yürütmektedir.

 mozse-bodto